Securitas Türkiye özel güvenlik iş ilanı başvurmak için kaydınızı oluşturun. Securitas olarak dünyayı daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Bizimle birlikte, kendi başarı hikayenizi yazın.

Securitas Türkiye E-Başvuru Sistemi Güvenlik İş İlanı

Dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olmak için siz de

Securitas Ailesine katılabilirsiniz!

Securitas Türkiye özel güvenlik iş ilanı başvurmak için kaydınızı oluşturun. Securitas olarak dünyayı daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Bizimle birlikte, kendi başarı hikayenizi yazın.

Securitas Çalışan Yaşam Döngüsü

Securitas Türkiye’de dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Birçok eğitim ve gelişim olanağı ile çalışanlarımızın güvenlik sektöründe ve yaptıkları işlerde uzmanlaşmalarını ve bilgi lideri olmalarını sağlarken, aynı zamanda hayalleri ve yarınları için de destek oluyoruz.

Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

Güvenlik sektörünün iş sahası her geçen gün artarken özel güvenlik istihdamında da eş zamanlı büyük bir artış yaşanıyor. Güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyacın büyümesi, özel güvenlik için yeni iş alanlarının açılmasındaki en önemli faktörlerin başında geliyor. Yeni istihdam olanakları sunan güvenlik sektörüne yönelik talebin artması ile özel güvenlik nasıl olunur, sorusu gündemde yerini aldı. Özel güvenlik olmak için gerekli kriterler, tamamlanması gereken eğitimler, beklenen özellikler ve sürece dair detayları blog yazımızda sizler için sıraladık.

Daha Fazla Oku
Securitas

Değerlerimiz

Değerlerimiz, bize tüm paydaşlarımız ile ilişkilerimizde rehberlik eder. Kurum kültürümüz, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren uzman çalışanlar ve profesyoneller yetiştirmek üzerine kuruludur.

Daha Fazla Oku

Tarihçemiz

Hikâyemiz 80 yılı aşkın süre önce İsveç’te başladı; bugün, kıtalar arasında üç noktayı taşıyan, yüz binlerce güvenlik görevlisine sahip, sektöründe dünya lideri olan Securitas’a kadar uzandı

Daha Fazla Oku

Stratejimiz

Stratejimiz iş ortaklarımızla güçlü ilişkiler inşa etmek üzerine kuruludur.

Daha Fazla Oku
Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Çalışanlarımızın el ele vererek yarattığı bağışlar ile vakıf üyelerimize ve onların bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine; doğum, engelli ve ölüm halleri olmak üzere evlilik ve eğitim konularında yardımcı oluyoruz.

Daha Fazla Oku
İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin plan ve hedefleri doğrultusunda personel ihtiyacını karşılamak ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini, aynı zamanda da sürekliliğini ve sürdürebilirliğini sağlamak amacıyla çalışmalar yapmaktır.

Daha Fazla Oku
Securitas Türkiye İnsan Kaynakları